flaga pl flaga en

Agata i DarekAgata & Darek
Mieliśmy okazję, a teraz wspólnie możemy stwierdzić, że przyjemność, pracować z Panem Maciejem. ;) Okazał się bardzo sympatycznym i cierpliwym człowiekiem, pełnym zrozumienia. Co zresztą pomagało nam podczas współpracy. Jego fachowe i praktyczne wskazówki osiągnęły zamierzone cele i fotorelacja z naszego ślubu, a także wesela była bardzo rzeczywista i naturalna.

Pan Maciej, jako prawdziwy profesjonalista bardzo niepostrzeżenie, a zarazem niezwykle trafnie, uwieczniał najważniejsze, najciekawsze i najzabawniejsze momenty uroczystości. Efekty pracy są wielkie.

Jesteśmy zadowoleni z wyboru fotografa. I zapewne będziemy polecali Pana Macieja innym, a co więcej, sami chętnie jeszcze nieraz skorzystamy z jego usług.

 

Ewa i MichałEwa & Michał
Macieju chcieliśmy jeszcze raz serdecznie podziękować Ci za wyśmienite zdjęcia, które dla nas wykonałeś. Wszystkie zdjęcia nam jak i naszym Gościom podobają się ogromnie.

Co ważne, w tym wyjątkowym dla nas dniu, byłeś bardzo dyskretny, praktycznie niezauważalny, co pozwoliło na swobodne "niepozowane" zdjęcia, i świetnie widać to na każdym z nich. Z całego serca polecamy wszystkim, którym zależy na zatrzymaniu w kadrze wyjątkowych chwil...

Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim Macieja w 100%, bo warto. :)

 

 

 

Kinga i Szymon

Kinga & Szymon
Praca z Panem Maciejem to była czysta przyjemność! :) Pełen profesjonalizmu, a przy tym równie wesoły - z łatwością rozładował napięcie spowodowane sesją. Zdjęcia plenerowe nie były sztywnym ustawianiem, wręcz przeciwnie - pełne swobody i radości.

Co do pracy podczas ceremonii ślubu oraz uroczystości weselnej... ksiądz, rodzice, goście weselni - nie mogą się nachwalić. Nawet od koleżanki usłyszeliśmy opinię na temat Pana Macieja: "Ten fotograf musi lubić to, co robi, to widać!".

Dlatego gorąco polecamy wszystkim narzeczonym chcącym upamiętnić ten najważniejszy dzień w życiu! Zapewniamy - prace Pana Macieja są i będą piękną pamiątką. :)

 

Ania i MariuszAnia & Mariusz

Mistrzostwo w każdym calu!!!

Uważamy, że Maciej Rybacki jest bardzo utalentowanym fotografem, ma fantastyczną osobowość z poczuciem humoru, dzięki temu potrafi wprowadzić wyjątkową atmosferę.

Widać, że fotografia to jego pasja, zdjęcia robi z pełnym zaangażowaniem. Ustawiając wybiera ciekawe tło do zdjęć a przy tym wszystkim jeszcze dba o to żeby atmosfera była rewelacyjna. Robi ujęcia, które oddają w pełni charakter tych chwil. Perfekcjonista - wszystkie detale dopracowane z niezwykłą dokładnością i precyzją. Pracuje dyskretnie, z ukrycia nie rzucając się w oczy, praktycznie niezauważalny podczas ślubu i wesela a jednocześnie uchwyca niezwykłe momenty, dzięki temu zdjęcia wyszły bardzo naturalnie i ekspresyjnie. Poza tym Jego zdjęcia są pełne emocji, wyraziste i głębokie. Naprawdę piękne!!! Dostarczyły nam mnóstwo radości i wzruszeń. Doskonale oddają klimat tego dnia. Oryginalny plener sprawia, że każdy kto ogląda nasz album jest zachwycony... Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, gdyż rezultat przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, za co oboje bardzo dziękujemy.

Podsumowując – Twoje zdjęcia są perfekcyjne, oko czujne, a współpraca przyjemna, czego chcieć więcej...

Polecamy tego genialnego fotografa –  profesjonalne podejście i inspiracja sprawią, że każdy będzie zadowolony z efektu końcowego!

Ps. Jestem pewna, że jeszcze się spotkamy :))

 

 

Bogunia & Przemek

Bardzo dziękujemy za zdjęcia, które dla nas zrobiłeś. Są śliczne pod każdym względem. Na weselu byłeś prawie niewidoczny. Zdjęcia z "zaskoczenia" są najfajniejsze. Uchwyciłeś najpiękniejsze momenty tego szczególnego i wyjątkowego dla nas dnia.

Wszystkim przyszłym małżonkom, którzy zastanawiają się nad wyborem fotografa, polecamy Macieja! Najwyższa jakość, najlepsze ujęcia, profesjonalizm w 100%!

 

 

 

 

Kornelia &Robert

Panie Macieju! Współpraca z Panem była dla nas czystą przyjemnością:) Zdjęcia w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy, do tego oprawione w pięknych albumach na pewno będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. W zdjęciach Pana autorstwa widać pasje i zamiłowanie. Ponadto jest Pan człowiekiem o dużej cierpliwości i zrozumieniu. Wprowadza Pan miłą atmosferę, która pozwala zapomnieć o stresie. Dlatego bardzo dziękujemy za poświęcony nam czas i oczywiście polecamy innym parą skorzystanie z Pana usług.

O mnie
arrow_next
cross_line

Fotografia była moja pasją od zawsze. Przepraszam, prawie od zawsze. Swój pierwszy aparat (Smiena 8M) dostałem kiedy miałem 9 lat. I wtedy się zaczęła moja wielka przygoda ze światem obrazu...

Kontakt
arrow_next
cross_line

telefon: +48 604 196 970
e-mail: maciej@maciejrybacki.pl